#Şile Oto Çekici

Şile Oto Çekici günün hangi saati olursa olsun aracınızla yolda kaldıysanız 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Değişen mevsim sebebiyle oluşan kötü hava koşulları güvenli sürüşünüzü etkileyebilir. Yolların yağmurdan veya kardan kaygan olması, aracınızın kaymasına, çarpmasına veya uçmasına sebep olabilir. Kış lastiği kullanılmayan durumlarda bu olasılık daha da artar. Olur da bu şekilde başınıza bir kaza gelir de yolda kalırsanız Şile Oto Kurtarıcı firmamıza ulaşın ve deneyimli elemanlarımızla ve yeni model çekici aracımızla sizi mağduriyetten kurtaralım.

Şile oto çekici, yol yardım, oto kurtarıcı, oto tamirci

Şile oto çekici, yol yardım, oto kurtarıcı, oto tamirci

Şile Yol Yardım

Şile oto tamir olarak patlamış lastik tamiri, değişimi, yağ değişi,mi veya takviyesi, hava yakıt fitlresi değişimi, bitmiş akü yenilemesi veya akü takviyesi gib ihtiyacınız olan hizmetleri başka yerlere de bakmadan direk olarak bizimle iletişime geçerek sağlayabilirsiniz.

Günümüz teknoljisindeki araçların çoğu elektriksel donanımlı olduğundan akü bitmesi, ya da elektriksel arızadan dolayı sizi yolda bırakabilir.

Halden anlayan firma olarak müşterilerimizin acaba yüksek fiyat isterler mi diye çekinmelerini istemediğimizden, en uygun fiyatlarla aracınızın çekme hizmetini sağlıyoruz. Çekme işlemi deneyimli çalışanlarımız sayesinde aracanıza hasar vermeden en güvenli şekilde yapılmaktadır. Bundan yana bir korkunuz olmasın, firmamıza güvenebilirsiniz. Üstelik çekilen araçlarınız taşıma sırasından firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

Şile Oto Kurtarıcı

İstanbul Şile ilçesinde sadece kazalı otomobil çekme işlemi yapmıyoruz, sıfır araçlarınızı da istediğiniz noktadan istediğiniz noktaya taşıyoruz. Kazalı ya da kazasız otomobil, pikap, dolmuş, minibüs, kamyonet, traktör gibi araçlar farketmeden hepsini taşıyabilecek ekipmanlarımız ve elemanlarımız bulunmaktadır. Hemen arayın: 0532 258 0724

Firmamız köklü bir geçmişe sahip bir firmadır. Kuruluşu 90lı yıllara dayanmaktadır. Yeni kurulmuş, deneyimsiz firmalarla asla karıştırmayın. Diğer çekici hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz: Hizmetlerimiz

Yolda mı kaldın?

Whatsapp Konum Gönder